نشست هماهنگی ستاد اجرایی جشنواره رسم سرخ برگزار شد

نشست هماهنگی هیئت داوران و ستاد اجرایی نخستین جشنواره دستاوردهای انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافیک (رسم سرخ) روز دوشنبه ۲۴ دی ماه در محل سالن اجتماعات دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد.

نریمانی

به گزارش نوید شاهد دکتر رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با بیان اینکه این جشنواره نخستین جشنواره اینفوگرافیک در حوزه انقلاب اسلامی و ایثار و شهادت است افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از ابتدا در برگزاری این جشنواره به همکاری پرداخته است.


وی ادامه داد: اینفوگرافیک های این جشنواره در قالب‌های ایستا و متحرک هستند. پوستر و تیزر این جشنواره نیز تهیه شده و اطلاع‌رسانی‌های لازم نیز در خصوص آن صورت گرفته است. تاکنون ۶۰ اثر به این جشنواره ارسال شده و پیش‌بینی می‌کنیم تا مدت معین شده برای ارسال آثار، ۲۰۰ اثر به این جشنواره ارسال شود.


وی با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره در اواخر بهمن‌ماه برگزار می‌شود گفت: دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، دانشگاه سوره، دانشگاه صداوسیما، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نشر شاهد در کنار اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران به حمایت از این جشنواره پرداخته‌اند.


در این جلسه با حضور عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و اعضای هیئت داوران و ستاد اجرایی نخستین جشنواره دستاوردهای انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافی برگزار شد، حاضران به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.
انتهای پیام

چهار شنبه 26 دی 1397 22:13