اعلام میزان جوایز نخستین جشنواره ملی اینفوگرافیک «رسم سرخ»

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر اجرایی جشنواره ملی اینفوگرافیک «رسم سرخ» جوایز اختصاص یافته برای رتبه های برتر این جشنواره را اعلام کرد.
 
 
دکتر رحیم نریمانی در گفتگو با نوید شاهد اظهار داشت: جشنواره ملی اینفوگرافیک رسم سرخ به منظور به تصویر کشیدن دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با هنر اینفوگرافیک و نیوز گرافیک و موشن اینفوگرافیک برای نخستین بار در کشور با تمرکز بر موضوع «چهل سال ایثار و پایداری در قاب اینفوگرافیک»برگزار می شود.
 
دبیر اجرایی جشنواره ملی اینفوگرافیک «رسم سرخ» با اشاره به جوایز اختصاص یافته برای برگزیدگان گفت: در بخش اینفوگرافیک ایستا به رتبه اول 30 میلیون ریال، لوح تقدیر و تندیس جشنواره، رتبه دوم 20 میلیون ریال، لوح تقدیر، رتبه سوم 10میلیون ریال ، لوح تقدیر و شایسته تقدیر  5 میلیون ریال و لوح تقدیر اختصاص خواهد یافت و در بخش «موشن اینفوگرافیک» یا اینفوگرافیک متحرک که اطلاعات در یک توالی خطی زمانی به صورت متحرک و انیمیشن ارائه می‎شوند، با توجه به حجم و زمان تولید آثار به برگزیدگان؛ رتبه اول 50 میلیون ریال، لوح تقدیر و تندیس جشنواره، رتبه دوم 30 میلیون ریال، لوح تقدیر، رتبه سوم 15میلیون ریال ، لوح تقدیر و شایسته تقدیر 7 میلیون ریال و لوح تقدیر اهداء می شود.

نریمانی اظهار کرد: این جشنواره 7 محور اصلی فرهنگ ایثار و شهادت، ایثار اجتماعی، دیپلماسی ایثار، خودباوری و همگرایی ملی، عزت و اقتدار، جنگ نرم و صلح و همچنین بخش ویژه  با عنوان دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافیک برگزار خواهد شد.

وی مهلت شرکت در این جشنواره را تا 12 بهمن 97 اعلام کرد و گفت: بناست تا در روزهای پایانی بهمن ماه، همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شود.

 دبیر اجرایی جشنواره ملی اینفوگرافیک رسم سرخ از علاقمندان و فعالان حوزه اینفوگرافیک و نیوزگرافیک در سراسر کشور دعوت کرد تا با مراجعه به سایت infographic.navideshahed.com در این جشنواره هنری شرکت کرده و در توسعه حوزه اینفوگرافیک در ایران مشارکت نمایند.
انتهای پیام/
چهار شنبه 19 دی 1397 11:28